Käsipall

TUBLI: Jürgen Rooba lõpetas hooaja Prantsusmaal võidukalt ja resultatiivselt 

Toimetas Deivil Tserp, 17. mai 2021 14:48

Jürgen Rooba teine hooaeg Nizzas lõppes 7. koha ja 92 liigaväravaga.

Foto: Daniel Hamang/Nancy

Reedel lõppes hooaeg Prantsusmaa käsipalli esiliigas, kus Jürgen Rooba viskas minimaalse võiduga lõppenud kohtumises viis väravat. Eesti koondise paremääre koduklubi Nice'i Cavigal Handball lõpetas hooaja ajalooliselt kõrge seitsmenda kohaga, kirjutab portaal Handball.ee.

Cavigal oli viimases voorus kodusaalis 33 : 32 (14 : 15) parem Billere Handballist ja platseerus 24 punktiga seitsmendaks. Hooaja teises pooles said nizzalased kolm ühe- ja kolm kaheväravalist kaotust ning tegid kaks viiki ehk võinuks isegi heidelda tõusu eest kõrgliigasse.

„Nagu Nizzale kombeks, oli hooaeg täis tõuse ja mõõnu. Klubi jaoks ajalooliselt kõrge kohaga jäi juhtkond väga rahule ja küllap saab julgust tulevikuks veelgi enam panustada. Mina Cavigalis ei jätka ja hetkel pole uuest töökohast veel uudiseid jagada,“ avaldas paremäär lahkumise Prantsuse Rivieralt.

„Minu teine hooaeg Prantsusmaal ei alanud just ootuspäraselt, sest ühtäkki hakkas treener kasutama Baptiste Gaillardi. Otsus oli arusaamatu mitte ainult mulle, vaid tervele tiimile. Ent jaanuaris Gaillard haigestus ja vaadates edaspidist resultatiivsust, oli kõigile selge, kes paremal äärel mängima peaks,“ viitas Rooba hooajaga visatud 92 väravale.

Debüütaastal 73 tabamust kirja saanud Rooba jäi oma mängu ja arenguga Nizzas rahule. „Sain tunde, et võin kõrgel tasemel pingevabalt ja resultatiivselt esineda. Mitmel juhul valiti mind nädala sümboolsesse koondisse ja korra nomineeriti kuu parima mängija auhinnale,“ lisas eelnevalt Saksamaa ja Rootsi klubisid esindanud Rooba.

Täispikka uudist loe siit.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee