Vehklemine

Kirpu hüppaks kaugele, Lehis kõrgele, Embrich jookseks ja Beljajeva lennutaks oda 

Oliver Lomp, 19. mai 2021 12:20

SÜNDINUD VEHKLEJAD! Kuigi Julia Beljajeva (vasakult), Katrina Lehis, Irina Embrich ja Erika Kirpu on ka teisi alasid proovinud, polnud kunagi lootustki, et neist saaks mõne muu spordiala esindajad.

Foto: Aldo Luud

Eesti vehklemisnaiskond on Tokyo olümpiamängudel üks meie suuremaid medalilootusi. Ent kui elu läinuks teisiti, siis milline spordiala olnuks naiste alternatiiv? Õhtuleht viis Kääriku laagris viibinud Katrina Lehise, Julia Beljajeva, Erika Kirpu ja Irina Embrichi sealsele tuttuuele kergejõustikustaadionile, et välja mõelda, millise ala juurde nad spordialade kuninganna juures peatuksid. Rääkisime iga koondislasega eraldi, et paika panna nii enda kui ka kaaskoondislaste tüpaaž.

„See on provikatsioon!“ teatas Beljajeva, kui temalt küsiti, millistele naiskonnakaaslastele milline seitsmevõistluse ala sobiks. „Aga no kui ma peaks valima… Katrinale ilmselt pikkuse poolest sobiks kõrgushüpe. Samas ainult pikkus ei loe, Anna Iljuštšenko (endine kõrgushüppaja, 168 cm – toim) polnud ju ka väga pikk, aga ikka väga hea.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.05.2021
Koroonale 1 : 0 teinud vehklemisnaiskond sõidab olümpiaks D-vitamiini koguma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee