Eesti võrkpallikoondis vs Hispaania kuldliigas.

28. mai 2021, 18:22

Lisatud galerii!

Eesti vollekoondis alistas kuldliiga avamängus Hispaania. Abitreener Lüütsepp: algus oli natuke kännu taga kinni

Kodune kuldliiga alagrupiturniir algas Eesti võrkpallikoondisele võidukalt, kui 3 : 0 võideti Hispaaniat.

Avageim möödus tasavägiselt ja kuigi eestlased olid pidevalt punkti-paari kaugusel, ei suutnud kumbki meeskond initsiatiivi haarata ja nii jõuti geimi lõppu seisul 22 : 22. Kuigi külalised said sel seisul veel ühe punkti, suutsid eestlased näidata kindlamat mängu ja nii võideti avavaatus 25 : 23. Esimest geimi jäi Hispaania jaoks tumestama ka asjaolu, et nende 14 : 13 eduseisul maandus õnnetult oma paremale jalale nurgaründaja Jordi Ramon Ferragut, kes pidi ülejäänud kohtumist pealt vaatama kinniseotud hüppeliigesega.