Eesti vs Belgia.

2. juuni 2021, 08:27

Naiste vollekoondis kaotas taas Portugalile, mehed pidasid treeningmängu Belgiaga

Eile käisid palliplatsil nii Eesti meeste kui naiste võrkpallikoondis, võidurõõmu ei saanud maitsta kumbki võistkond.

Naiste rahvusesindus alustas eile hõbeliiga teise alagrupiturniiriga. Avamatšis jäädi 1 : 3 alla Portugalile, kellele möödunud nädalavahetusel kaotati 2 : 3. Eilses kohtumises võitsid eestlannad avageimi 26 : 24, kuid kaotasid järgmised vaatused 19 : 25, 19 : 25 ja 20 : 25. Täna minnakse vastamisi Bosniaga ja homme Lätiga. Esimesel alagrupiturniiril võitsid eestlannad bosnialasi 3 : 2 ja lätlannasid 3 : 0.

Nädalavahetusel Tartus peetud kuldliiga alagrupis kõik kolm kohtumist Hispaania, Läti ja Belgia vastu võitnud meeste rahvustiim pidas uuel nädalavahetusel Lätis toimuva alagrupiturniiri eel treeningmängu Belgiaga. Kui kaks esimest geimi kuulusid Eestile 25 : 18 ja 25 : 21, siis järgmised kolm geimi lõppesid meie poolt vaadatuna seisudega 21 : 25, 23 : 25 ja 13 : 15.