Jalgpall

„Elus eesel on rohkem väärt kui surnud doktor.“ Müstiline vigastus jätab Ungari jalgpalli imelapse EMilt eemale 

Kaspar Koort, 7. juuni 2021 19:29

Dominik Szoboszlai värav viis Ungari EMile, kuid suurturniiri peab ta vigastuse tõttu telekast vaatama. Kuid küllap jõuab noor mees Ungari särgis edaspidigi tegusid teha.

Foto: AP/Scanpix

Reedel algab jalgpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniir. Nagu suurturniiridel ikka, hoitakse end juba tõestanud superstaaride kõrval terav pilk peal ka noortel ja hakkajatel mängumeestel, kelles nähakse ainest kerkida kohe-kohe jalgpallimaailma suurte nimede sekka. Üks pallur, kellelt oodati EMil väga palju, peab turniiri paraku televiisorist jälgima.

Eelmise aasta karge novembriõhtu Ungari pealinnas Budapestis, EMiks nullist uuesti üles ehitatud Puskás Arénal. Otsustava play-off-mängu varases faasis Islandi vastu kaotusseisu jäänud väljakuperemehed on suutnud 88. minutil viigistada ja näib, et lisaaeg on tõsiasi, kui kohtuniku antud teisel üleminutil saab oma platsipoolel palli paari nädala eest oma 20. sünnipäeva tähistanud Dominik Szoboszlai. Ungari jalgpalli suurimaks talendiks, et mitte öelda imelapseks peetav Szoboszlai purjetab vastaste karistusala jooneni ning saadab suurepärase löögi viikingitemaa puuri. Ungari on Euroopa meistrivõistlustel.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee