Ujumine

Kahekordne olümpiahõbe loobus Tokyo katsevõistlusest: olgu see õppetunniks kõikidele misogüünidest pervertidele Austraalia ujumises

Toimetas Mart Treial, 10. juuni 2021 14:24

3 KOMMENTAARI

k
11. juuni 2021 11:51
Kurb kui andekas inimene on jäänud oma muredes üksi ning viidud olukorda, kus ta ei suuda enam keskenduda kõige tähtsamale - treenimisele - ning peab paremaks lausa olümpiast loobuda. Jah, võiks ju öelda, et sedavõrd paljastava alaga tegelevat inimest ei tohiks häirida, kui keegi teda jõllitab - ja ega normaalses tingimuses häirikski -, aga kui lähedal seisvad inimesed on järjepidevalt tema keha suhtes psühhoterrorit teinud, siis ei olegi imestada, et teda ärritab juba suvaline jõllitamine, mis mõjub n-ö päästikuna ja kisub kohe esile kõik varasemad alandamised.
u
Uku/ 10. juuni 2021 18:12
Ja mida sellistes põlvini kalsoonides üldse erutavat on? Kõrgema puusalõikega kindlasti naiselikumad, aga ega keegi selle pärast lolliks ei lähe. Ära pinguta üle, muidu ei saagi selle alaga tegeleda. Mis siis vettehüppajad veel peaksid tegema?
a
Andres/ 10. juuni 2021 15:56
Siis peaks ju kõik ujumisvõistlused suletud ujulas ilma pealtvaatajateta korraldama, nood kõik ju jõllitavad tribüünidelt häbitult naisujujate trikoodes kehasid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee