Korvpall

VALUS! Brooklyni jäid edasipääsust lahutama mõned millimeetrid 

Ohtuleht.ee, 20. juuni 2021 11:00

Kevin Durant.

Foto: AFP

NBA korvpalliliigas pidasid idakonverentsi poolfinaalis tõeliselt tulise lahingu maha Milwaukee Bucks ja Brooklyn Nets. Seeria venis seitsme matši pikkuseks ning otsustavas mängus noppis Bucks 115 : 11 võidu. 

Et seeria lõpp oleks ikka maksimaalselt pingeline, viis Netsi äss Kevin Durant kohtumise viimaste sekundite viskega lisaajale. Kusjuures Duranti vise andis Netsile kaks punkti, aga kui tema jalg poleks ülinapilt kaugviske joont riivanud, noppinuks Nets ilmselt võidu. Tõsi, veidi üle sekundi jäi veel selle viske järel mängida. Kokkuvõtes oli Brooklyni triumf kõigest millimeetrite kaugusel.

Lisaajal oli siiski parem Bucks ning tiitlijahti jätkavad nemad. Idakonverentsi finaalis ootab neid kas Philadelphia või Atlanta, sealgi seerias on seis 3 : 3 viigis ja kõik otsustab seitsmes matš.

Bucksi parimana viskas otsustavas mängus enim punkte Giannis Antetokounmpo, kelle arvele jäi 40 silma ja 13 lauapalli. Khris Middleton lisas 23 punkti. Kevin Durant panustas Netsi skoori koguni 48 punktiga, kuid sellestki jäi seekord väheks. 

Samal teemal

18.05.2021
VIDEO | Seitsmes mäng tuleb! Bucks ja Nets pakuvad pidu täie raha eest
07.05.2021
ANALÜÜS | Kuningas LeBron James tõugati troonilt. Kes tõuseb uueks NBA kroonikandjaks?