Giannis Antetokounmpo (34), Clint Capela (15) ja Trae Young.

26. juuni 2021, 10:56

VIDEO | Milwaukee pani Atlanta korralikult paika ning viigistas seeria

Korvpalliliiga NBA idakonverentsi finaalis alistas Milwaukee Bucks koduväljakul tulemusega 125 : 91 Atlanta Hawksi.

Suureskoorilisele võidule pandi alus teisel veerandajal, mis võideti 43 : 17. Külalismeeskonnal ei õnnestunud ka teisel poolajal oluliselt lähemale tulla.

Võitjate resultatiivseim oli Giannis Antetokounmpo, kes tõi 25 punkti, üheksa lauapalli ja kuus korvisöötu. Jrue Holiday lisas 22, Brook Lopez 16 ning Khris Middleton 15 silma. Atlantale tõi Trae Young 15 punkti.

Nelja võiduni peetav seeria on nüüd viigis 1 : 1. Avamängu oli Atlanta võõral väljakul võitnud skooriga 116 : 113. Uuesti minnakse vastamisi Eesti aja järgi esmaspäeva varahommikul kell 3.30 Atlantas.

Läänekonverentsi finaali juhib Phoenix Suns mängudega 2 : 1 Los Angeles Clippersi vastu. Neljas matš toimub Eesti aja järgi homme varahommikul kell 4.