Leonardo Spinazzola reaktsioon viitas samuti sellele, et asi on tõsine. Ta peitis pisarais nägu terve aeg kätesse ja lahkus platsilt kanderaamil.

3. juuli 2021, 09:33

Itaalia kaotas poolfinaaliks olulise mängija

Itaalia jalgpallikoondise eilset 2 : 1 võitu EMi veerandfinaalis Belgia vastu jääb varjutama vasakkaitsja Leonardo Spinazzola vigastus, mille tõttu viidi ta teise poolaja lõppfaasis kanderaamil minema. Esmase info põhjal tundub üpris kindel, et tema jaoks on turniir lõppenud.

Gazzetta dello Sport kirjutab, et esimesed märgid näitasid Spinazzola vasaku jala kannakõõluse traumat, mis olla iga sportlase õudusunenägu. Täpsemad uuringud tehakse täna.

„Mul on äärmiselt kahju, ta ei väärinud seda,“ sõnas Itaalia koondise peatreener Roberto Mancini pärast eilset võidumängu. „Ta mängis erakordselt hästi, üks parimaid sel EMil.“

Moodsa äärekaitsjana oli Spinazzolal Mancini meeskonnas tähtis roll ka ründefaasis. Ta alustas kõiki EMi kohtumisi peale Walesi, kus Mancini andis paljudele põhimeestele puhkust.

Poolfinaal Hispaaniaga toimub 6. juulil.