Itaalia koondis rõõmustamas.

7. juuli 2021, 01:08

Itaalia alistas penaltiseerias Hispaania ja jõudis EMi finaali

Esimene jalgpalli EMi-finalist on Itaalia.

Esimene poolaeg Itaalia - Hispaania vahel möödus pigem võrdsete vastaste palliveeretamisena ja enamasti liikus pall keskväljal. Seisuga 0 : 0 avapooleg lõppeski.

Teisel poolajal asus Itaalia juhtima, kui väravavaht Gianluigi Donnarumma alustas üht rünnakut hea palliga, Itaalia läks vasakult äärelt spurtima ja Federico Chiesa lõpetas selle ilusa tabamusega.

Hispaania hakkas aga omalt poolt suruma ja lõpuks jõudis väravani Alvaro Maroto, kelle tabamus viis kohtumise viigivärava ja lisaajani. Seal väravaid ei sündinud ja mindi penaltilöökideni.

Kui esmalt eksisid esimestel löökidel mõlemad lööjad, siis kolme lööja järel oli seis viigis. Itaalia poolt ei eksinud aga siis Bernardeschi ja kui Hispaania poolt ei suutnud Morata palli vastaste väravasse toimetada, oli Jorginho järgmise tabava löögi järel selge - pileti finaali lunastas Itaalia!

00:35

Locatelli ei löö ära, sest Simon toob ära!

00:33

Läheb löömiseks!

00:29

JA ONGI! PENALTID!

00:27

117. minut - tundub, et meid võib ees oodata penaltiseeria…

00:20

Itaalia lisajal löödud värav ei loe, sest oli suluseis.

00:14

Lisaaja esimesel poolel väravaid ei löödud.

23:55

Lisaaeg on alanud!

23:51

Kõlab normaalajavile! Me hakkame jälgima lisaaega!

23:50
23:46

Väravalööjad seni: 61. Federico Chiesa - 80. Alvaro Morata

23:43

Moreno katsetab eemalt, aga löök läheb mööda. 87.minut käib,

23:40

Itaallased on veidi nagu ehmatunud, nad vist üldse ei oodanud seda väravat…

23:38

80. minut ja 1 :1 viik ! Keskväljalt tullakse ja seis on viigis!

23:24

64. minut: Oyarzabalil peaga oi kui hea võimalus, aga ei lähe sisse…

23:20

Kuidas värav sündis? Donnarummalt hea pall alustuseks, Itaalia läheb vasakult äärelt ja Chiesa lõpetab selle ilusa tabamusega! Makaronimaa juhib 1 : 0 !

23:17

60. minut - ITAALIA 1 : 0!