Jalgpall

Esimese poolfinaali muljed! Lemsalu: Itaalia oli oma senise vormi hale vari. Liivak: Itaalia tuleb meistriks! 

Kadi Parts, Oliver Lomp, 7. juuli 2021 20:00
TEHTUD! Itaalia on EMil finaalis. Viimati jõuti kahe parema sekka 2012. aastal, kuid siis jäädi finaalis 0 : 4 alla Hispaaniale. Foto: Reuters/Scanpix

Jalgpalli EMi esimene poolfinaal Itaalia ja Hispaania vahel pakkus penaltiseeriat ja sellega kaasnevat draamat. Pastamaa-meestele pöialt hoidnud Marek Lemsalu oli oma lemmikute võidust hoolimata nende esituses pettunud, samuti Itaalia poolt olnud Frank Liivak usub, et vastasest hoolimata võidab Itaalia niikuinii finaali ära.

Kes teisipäeva hilisõhtul enam üleval püsida ei jaksanud, siis neile infoks: Itaalia asus poolfinaali 60. minutil juhtima, kuid 80. minutil jõudis tunduvalt rohkem (65% vs. 35%) palli vallanud Hispaania viigini. Kuna kumbki tiim normaalajal rohkem ei skoorinud, mängiti ära lisaaeg, mis möödus samuti tabamusteta. Niisiis tuli EMi-finalist ära otsustada penaltiseerias.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.07.2021
ÕL VIDEO | JALKASTUUDIO | Suvega vutifänniks muutunud Mallukas: „Piinlik tunnistada, aga guugeldasin: jalgpall, põhitõed.“
07.07.2021
Itaalia kaitsja: „See oli mu elu raskeim mäng!“ Hispaania peatreener: „See pole kurb õhtu, sugugi mitte!“ 
07.07.2021
Itaalia alistas penaltiseerias Hispaania ja jõudis EMi finaali
06.07.2021
POOLFINAALI 7 VÕTMEKÜSIMUST | Kas Itaalia suudab täita vigastatud Spinazzola suured saapad? Kas Hispaania suudab Jorginho kinni võtta?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee