Jalgpall

Inglismaa koondise peatreeneri palve fännidele: ärge karjuge vastaste hümni ajal (9)

Toimetas Kadi Parts, 11. juuli 2021 14:04

Gareth Southgate.

Foto: AFP/Scanpix

Täna õhtul selgub Euroopa meister jalgpallis ja tähtsa mängu eel andis inglaste loots Gareth Southgate oma fännidele väikese nõuande.

Inglismaa fännid on EM-finaalturniiril vastaste hümnide ajal karjunud, kuid Southgate palus seda finaalis Itaalia vastu mitte teha. „On tähtis, et meie toetajad austaksid alati vastast ja teame tegelikult oma kogemusest, et kui mängime võõrsil ja vastaste fännid meie hümni maha vilistavad, inspireerib see meid veel rohkem,“ vahendas Inglismaa peatreeneri sõnu Metro.com. „Arvan, et see (vastaste hümni mahakarjumine – toim)“ ei aita meie tiimi. Usun, et saame vastasvõistkonda mängu ajal mahavilistamisega hirmutada, aga hümn on erinev ja seda tuleb austada.“

Sama sõnas oma sotsiaalmeedias ka endine koondislane Gary Lineker. „Need õnnelikud, kes lunastavad endale pileti – palun ärge karjuge Itaalia hümni maha,“ kirjutas Lineker Wembleyl toimuva finaali kohta. „A) See (Itaalia hümn) on väljapaistev muusikapala ja väärib kuulamist. B) See on kohutavalt ebaviisakas ja ilma igasuguse klassita käitumine,“ lisas ta.

Samal teemal

11.07.2021
KOGU INGLISMAA ON VALMIS! Kuninganna saatis EM-finaali eel jalgpallikoondisele tervitusi
10.07.2021
EMi finaali ootuses | Mancini: peame lõbutsema, sest jalgpalli ei saa mängida pinges ja stressis
10.07.2021
Endine naerualune Gareth Southgate mängib rõhutute eest. „Ka meie, rätipead, võime nüüd kolme lõvi üle uhked olla!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee