Korvpall

MIS TOIMUB? Tokyo olümpiamängudeks valmistuv USA korvpallikoondis teenis jälle kaotuse (1)

Toimetas Kadi Parts, 13. juuli 2021 10:43

USA vs Austraalia kohtumises jäid peale austraallased.

Foto: Ethan Miller/Scanpix

15 korral olümpiamängudelt kullaga koju sõitnud USA korvpallikoondis on enne tänavust Tokyo olümpiat sattunud kummalisse olukorda, sest juba teist kohtumist järjest tuli vastu võtta kaotus.

Kui loetud päevad tagasi sai Nigeeriast esimene Aafrika riik, kes korvpallis on USA üle mänginud, siis ööl vastu tänast jäid ameeriklased taas võiduta, sest 83 : 91 jäädi alla Austraaliale. USA parimana viskas Damian Lillard 22 silma, Kevin Durant lisas 17 punkti. Austraalia suurimaks skoorijaks oli 22 punkti visanud Patty Mills.

Ameeriklaste peatreener Gregg Popovich ei teinud kaotusest suurt numbrit. „Arvan, et astusime täna sammu edasi. Oleme koos olnud alles lühikest aega, paljusid asju on vaja timmida,“ vahendas ESPN tema sõnu.

Austraalia poolt muljetas Utah Jazzis palliv Joe Ingles nii: „Läksime sellele mängule võidumõtetega. Ei taha kuidagi vastast alahinnata, sest nad on kuradima kõva sats – alati on tore vaadata neid vendi, kes sinna on üles rivistatud, ja Popi (Popovichi – toim) – , aga tulime siia lootusega võita ja seda me tegimegi.“

23. juulil algaval Tokyo OMil on USA ühes alagrupis Iraani, Prantsusmaa ja Tšehhiga, Austraalia pallib ühes grupis Saksamaa, Nigeeria ja Itaaliaga.

Samal teemal

11.07.2021
VIDEO | NBA tähtedega USA korvpallikoondis teenis olümpia eel ootamatu kaotuse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee