LISA KOMMENTAAR

Carl18. juuli 2021, 19:02
Väga head tulemused meie noortelt
Malle18. juuli 2021, 16:47
Tänak pani täna punktikatse kinni ja võitis kõik kiiruskatsed v.a. need, mida ta ei võitnud. Keda see kolmikhüpe või odaheide huvitab.
Aga mida hädaldad siis vale puu all. Kommi seal ralli nishi grupis.18. juuli 2021, 17:26
Jaan18. juuli 2021, 13:14
Kas allamõõdu õhtulehge ajakirjanikud lõpetavad oma tobedate küsimuste esitamise
Mitte teadja , 17. juuli 2021, 10:43
kas eesnimi ongi selline või on see „ kunstniku nimi „ ? Hea , et ühe „p“ - ga ei ole , muidu saaks Saksamaal sakslased naerda , sest …
Solvund16. juuli 2021, 16:09
TU kas Eestis ei ole võimalik spordiga tegeleda et kõik Ameerikasse lähevad??
16. juuli 2021, 20:19
Ameerikas saab musta mehe endale
16. juuli 2021, 14:07
"Naiste 1500 meetri jooksus läbis Anete Randmaa eelvõistlusel distantsi ajaga 4.46,00, mis andis talle 24. koha. Parima tulemuse sai kirja Norra esindaja Sara Busic, kelle tulemus oli 4.46,00." Palun parandage võitja aeg ära, sest see oli ikka 20 sekundit kiirem.
Jaan16. juuli 2021, 12:35
.M.K.15. juuli 2021, 18:38
10 meetrit kuulis,2.30. 800-s,no andke andeks.
Mihkel15. juuli 2021, 18:35
Kus pealtvaatajad on .Kas piletihind hammustas.Kuna Teigamägi ahnusest lõhki läheb.Need on minu kysimused.
Vabamaadlus ruulib!18. juuli 2021, 18:32
A mis seal vaadata on? Pärast lehest loed.