Milwaukee Bucks oli NBA viiendas finaalmängus parem Phoenix Sunsist.

18. juuli 2021, 08:50

VIDEO | Milwaukee Bucks jõudis NBA tiitlist ühe võidu kaugusele

Korvpalliliigas NBA peeti eile järjekordne finaalmatš, milles Milwaukee Bucks alistas 123 : 119 Phoenix Sunsi. Seeriat 3 : 2 juhtiv Bucks vajab tiitli kojuviimiseks veel vaid üht võitu.

Suns oli avaveerandi järel juhtimas 37 : 21, kuid hea teise veerandaja toel asus Bucks poolajaks ise 64: 61 ette. Kokkuvõttes vormistati võit numbritega 123 : 119.

Bucksi vedas 32 punkti visanud Giannis Antetokounmpo, kes sai lisaks kirja üheksa lauapalli ja kuus korvisöötu. Khris Middleton lisas võitjate saldosse 29 silma, seitse lauapalli ja viis resultatiivset söötu, kaksikduubli sai kirja Jrue Holiday, kes viskas 27 punkti ja jagas 13 korvisöötu.

Sunsi poolt sai 40 punkti kirja Devin Booker, Chris Paul panustas kaksikduubli ehk 21 punkti ja 11 korvisööduga.

Nelja võiduni peetava seeria kaks esimest kohtumist kuulusid Sunsile, kuid kolm viimast on Bucks enda kasuks kallutanud. Nüüd vajavad nad teisipäeva õhtul veel üht võitu, et NBA tiitel sel hooajal enda auhinnakappi panna. Viimati tuli Bucks meistriks 1971. aastal.

„Ainult üht on veel vaja,“ sõnas Bucksi liider Antetokounmpo pärast eilset võitu. „Peame endiselt mängima head korvpalli.“