Spordiblogi

TOKYO PÄEVIK | Maailma kõige olulisem kollane paber, taksodebiilsus ja hädaoht pangaautomaadile liginedes 

Viljar Voog, Tokyo, täna 18:00

Kui sul on telefonis äpp, mida sa pead igal sammul näitama, siis miks peaks sellega kaasas käima hiiglaslik kollane silt, mida sa samuti igal sammul näitad?! Vastust teab vaid:

a) tuul
b) vanajumal
c) OMi korraldajad.

Foto: Viljar Voog

Talupojamõistusega eestlase aju läheb rikki, kui näomaski all kõrvuni naeratav jaapanlane selgitab, et kuigi viis inimest lähevad kõik ühte hotelli, tuleb sinna minna viie taksoga. „Üks inimene, üks takso. Ma ei tea miks, sellised on reeglid.“ Sellised on ka muljed Tokyo koroonamängude esimeselt päevalt.

Kuidas saab Eesti ajakirjanik Tokyo olümpiamängudele? Mõistagi läbi Helsingi lennujaama. Seal võtavad Eesti kirjutava meedia esindajad välja aga oma jätkulennu piletid ja algab loterii: 20 minuti jooksul väljub Helsingist kaks lendu Tokyosse. Üks Haneda lennujaama, kus peaks elu olema suhteline lust ja lillepidu. Teine Naritasse, kus õudusjutud räägivad 11tunnistest koroonajärjekorrast. Päeva- ja Õhtulehel vedas, Postimees lendas Naritasse.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

täna
ÕL TOKYOS | VANUS ON VAID NUMBER! Kas Pariisis astuvad areenile 50aastane ema ja 18aastane tütar?
täna
ÕL TOKYOS | Miks teeb 18aastaselt pensionimõtteid mõlgutanud sportlane 29aastasena olümpiadebüüdi?
täna
ÕL TOKYOS | GALERII | Dina Ellermann ja Donna Anna teevad ajalugu
täna
ÕL TOKYOS | NAGU NABIGA: Riost imepisikese dopingukogusega eemale jäänud sporditäht vandus karjääri lõppu. Ja nüüd jahib Tokyos medalit!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee