Võrkpall

„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Eesti parim vollenaine Kertu Laak: muidugi on lihtsam elada tavainimese elu, aga spordi ägedad hetked kaaluvad raskused üles (1)

Ohtuleht.ee, 30. juuli 2021 15:45

Kertu Laak (nr 11) pallib nüüd sidemängija positsiooni asemel diagonaalründajana ja uuest aastast siirdub ta Saksamaale.

Foto: Eesti võrpalliliit / Gertrud Alatare

Õhtulehe taskuringhäälingus „Tugitoolis sportlane“ käis seekord külas mullu Eesti parimaks naisvõrkpalluriks valitud Kertu Laak, kes rääkis lisaks vollele ka oma ajakirjanduslembusest.

23aastane Laak meenutas, kuidas ta kolis juba 7. klassis Kohilast Tallinnasse ja asus õppima Audentese spordikoolis, mille ta lõpetas kuldmedaliga. Seni piiri taga Soomes ja Itaalias pallinud diagonaalründaja selgitas ka seda, miks ta noorteklassi sidemängija positsiooni ümber vahetas ja millised on olnud esimestest mängudest kuni siiani kõige eredamad mälestused koondisega.

Samuti jutustas Laak sellest, kuidas noorena tõmbas teda ajakirjandusõpingute poole ja miks ning kuidas lööb ta praegu kaasa portaali võrkpall24.ee tegemistes. Oma karjäärivaliku kohta sõnas Laak, et kuigi oleks olnud ka lihtsamaid valikud, siis senist asjade käiku ta ei kahtse: „Eks ikka on perioode, kui võite ei tule või need kukuvad käest, ja siis tekib tunne, miks ma üldse proovin. Palju lihtsam oleks käia ülikoolis ja elada normaalse inimese elu, aga tegelikult kaaluvad ägedad hetked kõik raskused üles.“

Sellest kõigest pikemalt ja paljustki veel saad kuulata juba taskuringhäälingust! Head kuulamist!

Samal teemal

02.07.2021
„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | 3×3 korvpalli entusiast Siim Raudla: ala vajaks rikast Kanada onu
11.06.2021
„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Tarmo Tiisler: kui keegi kuskil foorumis minust halvasti kirjutab, siis ma küll tema peale viha ei kanna
04.06.2021
„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Martin Noodla: sport pole demokraatia, et igaüks karjub keset Vabaduse väljakut