Brentfordi peatreener Thomas Frank oli oma hoolealuste esitusega rahul.

13. august 2021, 23:57

KETUKAS! Karl Jakob Hein jälgis pingilt, kuidas liiga uustulnukas Arsenali loputas

Eesti jalgpallikoondise 19aastase väravavahi Karl Jakob Heina jaoks oli reede märgiline päev, sest ta kuulus esimest korda Inglismaa meistriliiga kohtumises Londoni Arsenali varumeeste sekka. Tulemus polnud kiita: Arsenal kaotas hooaja avamängus 0 : 2 liiga uustulnukale Brentfordile.

Viimati 75 hooaega tagasi Inglismaa kõrgliigas pallinud Brentfordi jaoks oli tagasitulek tippjalgpalli oivaline. Ilmetult mänginud Arsenali väravas tegi kõik 90 minutit kaasa Berndt Leno, kes noppis esimesel pooltunnil enda selja tagant Sergi Canose löögi ja 73. minutil duubeldas Brentfordi eduseisu Christian Nörgaard.

Täiesti esimest korda Hein Arsenali põhimeeskonna koosseisus polnud, sest möödunud hooajal istus ta pingil seitsmes Euroopa liiga matšis. Värske uudise teeb ägedamaks aga see, et Eesti koondislane oli pingil ainuke väravavaht.