Bruno Fernades ja Paul Pogba.

14. august 2021, 19:04

Manchester United ja Chelsea alustasid hooaega suurte võitudega

Manchester United alistas jalgpalli Inglismaa kõrgliiga esimeses voorus 5 : 1 Leedsi Unitedi. Suure võidu sai kirja ka Londoni Chelsea.

Manchester Unitedi ja Leedsi matšis oli veel 51 minutil tablool seis 1 : 1, kuid järgneva 17 minutiga lõi kodumeeskond neli väravat. Võidus olid võtmerollis Bruno Fernandes ja Paul Pogba, sest esimene sai sai kirja kübaratriki ning teine andis neli resultatiivset söötu. Inglismaa Premier liigas oli varem ühes mängus neli söötu andnud kuus mängijat. Sealjuures Pogba möödunud hooajal andis 26 liigamängus kokku 3 resultatiivset söötu.

Möödunud hooajal meistrite liigas võitnud Chelsea alistas 3 : 0 Crystal Palace’i, väravaid said kirja Marcos Alonso, Christian Pulisic ja Trevoh Chalobah. Kolm silma said kirja ka Brighton & Hove Albion, Everton. Leicester City ja Watford.