Tottenhami peatreener Nuno Espirito Santo usaldas Maksin Paskotši väljakule isegi kaotusseisus

19. august 2021, 23:33

18aastane Eesti koondislane Paskotši tegi Konverentsi liigas Tottenhami eest debüüdi!

Vaid 18aastane Eesti jalgpallikoondislane Maksim Paskotši tegi Tottenhami esindusmeeskonna eest debüüdi, ent Inglismaa klubi pidi Konverentsi liigas vastu võtma 0:1 kaotuse Portugali klubilt Pacos de Ferreiralt.

Paskotši alustas mängu pingilt ning portugallased asusid 45. minutil kohtumist juhtima. Pole Päris tavapärane, et kaotusseisus olles tuuakse sisse kaitsja, kuid Paskotši toodi 87. minutil Cameron Carter-Vickersi asemel väljakule.

Pole päris tavapärane, et kaotusseisus olev meeskond kaitsjaid vahetab, mis on veel suurem kompliment Eesti koondislasele. Järelikult näeb peatreener Nuno Espirito Santo Eesti mehes korralikku potentsiaali.

Eesti koondislane teenis ka Tottenhami fännide austuse.

Tottenham küll kaotas esimese matši, ent korduskohtumises võidakse seis ümber pöörata.