Kylian Mbappe.

21. august 2021, 00:13

PSG sai suureskoorilise võidu, Messi peab debüüti veel ootama

Pariisi Saint-Germain alistas Prantsusmaa jalgpalli meistriliiga kolmanda vooru kohtumises võõrsil Bresti tulemusega 4 : 2.

Külalismeeskonna viis 23. minutil ette Ander Herrera, mõned hetked hiljem sai värava kirja Kylian Mbappe. Enne avapoolaja lõppu lõi Franck Honorat kodutiimi eest ühe tagasi.

73. minutil suurendas PSG eduseisu Idrissa Gueye. Brest tuli viis minutit enne normaalaja lõppu mängu tagasi, kui täpne oli Steve Mounie, kuid Angel di Maria vormistas üleajal lõppseisuks 4 : 2.

PSG on käimasoleval liigahooajal võitnud kõik kolm matši, löönud neis kokku kümme väravat, kuid samas lasknud enda võrku lüüa viis palli. Tabelis ollakse esimesed, täiseduga jätkavad veel Angers ja Clermont Foot.

PSG eest ei teinud kaasa Neymar, Sergio Ramos ega Lionel Messi, kes kogub pärast edukat Copa America turniiri veel vormi.