Kaia Kanepi.

23. august 2021, 09:20

Kaotusseisust välja tulnud Kanepi sai Chicagos raske võidu

Kaia Kanepi (WTA 70.) alistas Chicago lahtise tenniseturniiri avaringis tulemusega 3 : 6, 6 : 2, 7 : 5 ukrainlanna Anhelina Kalinina (WTA 75.).

Matš kestis kokku 2 tundi ja 23 minutit.

Avasett kulges tasavägiselt hetkeni, mil Ukraina tennisistil õnnestus eestlanna serv kolmandat korda murda ja 5 : 3 ette pääseda. Üheksanda geimi võitis ta punktigi loovutamata.

Teises setis pääses Kanepi kiirelt 4 : 1 juhtima, loovutas seejärel vastasele ühe geimi, kuid võitis siis järgmised kaks.

Otsustavas setis juhtis Eesti teine reket samuti 4 : 1 ning oli seisul 5 : 4 matši võitmisest kahe punkti kaugusel, kuid Kalininal õnnestus viigistada. Viimased kaks geimi kuulusid siiski eestlannale.

Kaheksandikfinaalis kohtub Kanepi 19aastase ukrainlanna Marta Kostjukiga (WTA 56.).