Anett Kontaveit.

26. august 2021, 08:34

HÄSTI! Kontaveit pääses kindla võiduga veerandfinaali

Anett Kontaveit (WTA 30.) alistas Clevelandi tenniseturniiri teises ringis tulemusega 6 : 3, 6 : 3 prantslanna Caroline Garcia (WTA 61.) ning pääses veerandfinaali.

Matš kestis kokku tund ja üheksa minutit. Avasett kulges tasavägiselt seisuni 3 : 3, seejärel murdis Eesti esireket vastase servi ning võitis ka järgmised kaks geimi.

Teises setis pääses Kontaveit 5 : 2 ette ning Prantsusmaa tennisistile enam võimalust ei jätnud.

„Mängisin ühtlaselt, olin vapper ja tõesti nautisin oma mängu täna,“ vahendas eestlanna matšijärgseid sõnu Chicago ajaleht The Daily Herald.

Kontaveit lõi matši käigus tervelt seitse serviässa Garcia nelja vastu.

Veerandfinaalis läheb ta vastamisi Katerina Siniakovaga (WTA 53.), kes alistas teises ringis tulemusega 6 : 0, 6 : 0 jaapanlanna Nagi Hanatani (WTA 402.).

Varem on nad kohtunud kolmel korral. Kontaveidil on kirjas kaks võitu, ta jäi peale ka viimases omavahelises matšis, kui alistas 25aastase tšehhitari kolm aastat tagasi Wuhanis 6 :4, 6 : 4.