Jalgpall

VIDEOD JA GALERII FLORA SAABUMISELT | Sappinen veetis rahutu öö, Kostja ennustab huvitavat sügist! 

Kadi Parts, 27. august 2021 20:23
Foto: Robin Roots

Reedel saabusid Iirimaalt tagasi Flora jalgpalliklubi mängijad, kes esimese Eesti vutitiimina pääsesid eurosarjas alagrupimängudele. Ründaja Rauno Sappinen oli uute kohtumiste eel ootusärev, vanameister Konstantin Vassiljev oli samuti valmis põnevateks lahinguteks.

Flora tipuründaja Sappinen tunnistas, et ajaloolise saavutuse järel ei olnud uni kõige rahulikum. „Kui mäng on õhtul hilja, siis niikuinii ei kipu väga und tulema ja eile (neljapäeval – toim) tuli see veel raskemalt. Mõtlesin kogu senise eurosarja teekonna peale ja sellele, kes võivad alagrupis vastasteks tulla. Öö oli lühike,“ muljetas Flora ründaja.

Vassiljev rääkis Õhtulehele, et alagrupiloos, kus ootavad ees Gent, Belgradi Partizan ja Küprose tiim Famagusta Anorthosis lubab huvitavaid aegu. „Pole kahtlustki, et meid ootavad ees väga rasked mängud, sest kõik vastased on tugevamatest liigadest. Mingisugust illusiooni meil ei teki ja mina ei hakka deklareerima, et pääseme alagrupist edasi. Tuleb huvitav sügis!“

Sappinen lisas nii: „Väga ägedad vastased. Kogu meeskond ootab pikisilmi neid mänge.“

Samal teemal

27.08.2021
Ajalugu jätkub? See Flora võib ka alagrupist edasi minna!
27.08.2021
Konverentsiliiga loos tõi Florale vastasteks Belgia, Serbia ja Küprose klubi
27.08.2021
SUUR LUGU | 27 AASTAT AGOONIAT: häbistavad kaotused, kohtuniku (kihlveo)käkkimised ja masendavad põrumised ehk Kuidas Flora kõige kiuste lõpuks pärale jõudis!
27.08.2021
Henn ajaloolise euromängu järel: ma ei näe, et oleksin treenerina midagi eraldi teinud, see on meeskonnaga koos saavutatud tulemus!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee