Robert Rooba Severstali särgis

Jäähoki
27. august 2021, 20:12

Rooba lõi kuulsa Peterburi SKA vastu värava ja aitas Severstali võiduni (3)

Maailma tugevuselt teise jäähokiliiga KHLi klubis Severstalis mängiv Robert Rooba lõi täna värava kuulsa Peterburi SKA vastu.

Severstal alustas sõpruskohtumist suurepäraselt ning esimene periood võideti 2:0. Teisel perioodil mindi juba 3:0 ette ja selle värava autoriks märgitigi Eesti parim hokimees.

SKA tuli mängu tagasi ja lõi kaks väravat tagasi, ent enamaks nad suutelised polnud.

Severstali jaoks oli kahekordse KHLi meistri üle äärmiselt oluline, kuna senistes hooajaeelsetes kontrollkohtumistes on sageli küll tublisti mängitud, ent kaotatud. Tänane võit oli kaheksast mängust kolmandaks võiduks.

Uustulnuk Rooba jällegi on olnud seni väga korralikus hoos ning löönud neli väravat.

KHLi hooaeg algab juba 1. septembril. Severstali esimene mäng on 2. septembril just Peterburi SKA vastu.