ÕNNE! Robert Rooba KHLi debüüt oli resultatiivne

Jäähoki
2. september 2021, 20:02

VIDEO | VÕIMAS SÜNNIPÄEV! Roobal piisas KHLis väravaarve avamiseks mõnest minutist

Eesti parimal hokimängijal Robert Roobal on neljapäeval sünnipäev. Ta tegi endale ka oivalise kingituse: värav esimeses mängus KHLis!

Oma 28. sünnipäeva tähistanud Rooba alustas neljapäeval esimest hooaega maailma tugevuselt teises hokiliigas. Nii nagu nädal tagasi kontrollmängus, sai Tšerepovetsi Severstali klubis mängiv eestlane ka esimeses liigamatšis kuulsa Peterburi SKA vastu värava kirja!

SKA läks kohtumist juhtima juba 80. sekundil, kui täpne oli Kirill Martšenko. Poolteist minutit hiljem sai Linden Vey aga kaheminutilise karistuse ja järgnenud Severstali ülekaalu vormistas ära just Rooba. Olgu ajaloo tarbeks ära märgitud ka täpne hetk: mängu avavilest oli möödas 4.20!

Teisel kolmandikul läks Severstal Jakob Stenqvisti väravast 2 : 1 juhtima. SKA poolt järgnes Martšenko eksimine karistusviskel.

Viimase kolmandikuga keeras SKA mängu siiski kahjuks enda kasuks: Fredrik Handemark viigistas skoori ja võiduvärava viskas viis minutit enne matši lõppu Vey.

Rooba tegi meeskonna aktiivseimana matši peale kokku kuus pealeviset.