Anett Kontaveit (paremal) ja Darja Kasatkina.

3. september 2021, 11:08

SUPER! Kontaveit oli USA lahtistel võidukas ka paarismängus

Anett Kontaveit (WTA 28.) alistas USA lahtistel tennisemeistrivõistlustel koos venelanna Darja Kasatkinaga (WTA 27.) paarismängu avaringis ameeriklannad Alison Riske (WTA 35.) ja Ann Li (WTA 69.) tulemusega 6 : 2, 6 : 4.

Matš kestis kokku tund ja 22 minutit. Kui avasett võideti pärast 4 : 0 juhtima minemist kindlalt, siis teises setis jäädi alguses 3 : 4 kaotusseisu. Viimased kolm geimi võitsid siiski Kontaveit ja Kasatkina.

Teises ringis kohtuvad nad Darija Juraki ja Andreja Klepaciga, kellel on turniiril kaheksas asetus.

Üksikmängus on Kontaveit jõudnud kolmandasse ringi, kus läheb vastamisi poolatari Iga Swiatekiga (WTA 8.).

Kasatkina kohtub üksikmängu kolmandas ringis maailma viienda reketi Elina Svitolinaga.