WRC

Ott Tänak Akropolise eel: loodan, et järeldused on tehtud ja auto peab vastu 

Oliver Lomp, 6. september 2021 16:37

Thierry Neuville kihutas Keenias kindla võidu poole, ent katkestas eakvaliteetse vedrustuse tõttu

Foto: AFP/Scanpix

Sel autoralli MM-hooajal korduvalt ebaõnne kogenud Ott Tänak loodab, et marukeerulises Keenias Hyundaiga toimunud katastroofist on õpitud ja Akropolises lähevad asjad libedamalt.

Nimelt on Akropolise ralli kruusateed oma võimsate kividega Keenia radadele veidi sarnased. Akropolises saab näha, kas Keenia fopaa tagamaad on lahendatud.

Meenutuseks: Dani Sordo ja Ott Tänak olid kõige kõrgemaks mängust väljas rehvipurunemiste tõttu, ent Neuville oli Safari rallile justkui loodud ja kihutas võidu poole, kuni justkui tühjast kohast tema auto parema tagumise ratta vedrustus üles ütles.

Teatavasti on Hyundail sel hooajal veel vedrustusprobleeme olnud ning Keeniale sarnane Akropolis paneb Lõuna-Korea autotootja nüüd kindlasti tugevalt proovile. Küll aga on selge, et Hyundai kasutab ka Kreekas sama Sachsi vedrustust ja nii tuleb vaid loota, et vastupidavuses on tehtud mitu sammu ülespoole.

„Sama lugu. See on midagi, mida mina muuta ei saa. Pean lihtsalt oma asja ära tegema ja pöidlaid hoidma, et auto peab vastu.“

Akropolise ralli sõidetakse sel nädalal.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee