Jalgpall

PAHANDUS: Reim saatis teda avalikult nõrgaks treeneriks nimetanud ründaja koondiselaagrist koju (5)

Mart Treial, 7. september 2021 18:30

Martin Reim (keskel püsti) ja tema juhendatav U19 noormeeste koondis kaotasid täna Männiku staadionil üleminutite väravatest Gruusiale 1 : 2. Pühapäeval jäädi samale vastasele maavõistluses alla 0 : 2.

Foto: Karin Jaanus

U19 noormeeste jalgpallikoondise peatreener Martin Reim saatis avalikule kriitikale terava sõnavõtuga reageerinud 18aastase ründaja Aleksandr Šapovalovi laagrist varem koju ega arvesta temaga kuu aja pärast Ungaris toimuval EM-valikturniiril. Tallinna Legionis igapäevaselt Šapovalovit juhendav Deniss Belov loodab, et Reim muudab meelt.

Pahandus algas pühapäeval Tallinnas Männiku staadionil. Reim nimetas Tallinna JK Legioni talendika ründaja Gruusia vastu algrivistusse, kuid võttis ta vaheajal puhkama ja lausus pärast 0 : 2 kaotatud maavõistlust Soccernet.ee-le: „Loomulikult pole ma rahul ka Šapovaloviga ees, Andreas [Kiivit] tegi teisel poolajal palju paremat tööd, et pall ees püsima jääks. Kui vastas on kvaliteedilt parem meeskond, peab Eesti-suguse võistkonna ründajal olema võimet palli säilitada, et me jõuaksime võistkonnana järele. Ei saa mängida ründajaga, kes jääb mängust välja ja ootab ainult oma ründevõimalust. Kui mängime omasugusega ja suudame domineerida, on see okei, aga mitte siin.“

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee