Roberts Štelmahersi hoolealuseid jäid Rytasele kindlalt alla.

7. september 2021, 21:35

Kalev/Cramo kaotas võõrsil Leedu tippklubile

Kalev/Cramo korvpalliklubi kaotas Leedus Vikinglotto karikaturniiril 86 : 103 Vilniuse Rytasele.

Järgmisel nädalal Tallinnas FIBA meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiri korraldav Kalev/Cramo testib vormi Leedus, kus peetakse kolm matši. Esimeses mängus kohtus Eesti esisats Leedu hiiu Rytasega, kellega suudeti sammu pidada kümme minutit.

24 : 24 päädinud avaveerandi järel läks Rytas oma teed, kui leedukad võitsid poolaja 54 : 38 ja matši 103 : 86. Kaitses hädas olnud Kalevi poolel jõudsid kahekohalise punktisummani kaks meest, kui Jequan Lewis tõi 22 ja Kamari Murphy 19 silma. Sealjuures esimene neist noppis lisaks seitse lauapalli, andis kuus tulemuslikku söötu ja tegi lausa viis vaheltlõiget. Rytas parim oli 20 punkti visanud Margiris Normantas.

Kolmapäeval kohtub Kalev Rootsi klubiga Norrköpingi Dolphins, neljapäeval peetakse kohamängud. Uue nädala alguses madistab Tallinna sats meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiril Lissaboni Sportinguga, võidu korral minnakse poolfinaalis vastamisi Montenegro meeskonnaga Mornar Bar.