Korvpall

Tartu Ülikool mängib Itaalias kahe meistriliiga satsiga, vastas ka Drelli leivaisa 

Toimetas Eigo Kaljurand, 9. september 2021 12:30

Toomas Kandimaa hoolealused võtavad mõõtu Henri Drelliga.

Foto: Aldo Luud

Hooajaks ettevalmistust tegev Tartu Ülikool Maks & Moorits sõidab nädalavahetusel Itaaliasse Brindisisse, kus võetakse osa „Memorial Pentassuglia – Happy Casa Cup“ turniirist. Tartlased mängivad võõrustaja Brindisiga ning eestlastele tuttava Pesaroga, kus pallib ka Eesti koondislane Henri Drell. 

Laupäeval, 11. septembril kell 18.00 pannakse pall mängu Tartu ja Pesaro mängus. Mullu Itaalia meistriliiga 12. kohal lõpetanud Pesaro on pidanud mitmeid hooajaeelseid kontrollmänge ning Henri Drell on neis tõusnud kandvasse rolli. Hiljuti osales meeskond kontrollturniiril Horvaatias, kus poolfinaalis võideti Ljubljana Cedevita Olimpija 109 : 105, ent finaalis kaotati Zagrebi Cibonale 51 : 80. Pärast seda mängis Pesaro ka Brindisiga ning kaotas selle mängu 65 : 69. Laupäeva õhtul algavast kohtumisest tehakse ka otseülekanne, aga selle täpse viite saab vahetult enne mängu, vahendab klubi pressiteates.

Pärast Itaalia reisi osaleb Tartu Ülikool Maks & Moorits järgmisel nädalavahetusel ka Tallinna Karika võistlustel. Reedel kell 20.00 mängitakse Rakvere Tarvaga poolfinaal ja järgmisel päeval on kohamäng kas Tallinna Kalev/TLÜ või TalTechi vastu. 

Paf Eesti-Läti liiga hooaega alustavad tartlased võõrsil mänguga LU vastu ja seda laupäeval, 2. oktoobril.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee