Flora lõi võõrsil Vaprusele kuus vastuseta väravat.

Foto: Viljar Voog
Viljar Voog 12. september 2021 18:53

FC Flora hakkas juba pühapäeval seadma atra neljapäevaseks UEFA Konverentsiliiga avamänguks belglaste KAA Genti klubiga. Hoogu võtvate florakate ohvriks langes Pärnu Vaprus: külaliste võidunumbrid olid lõpuks 6 : 0!

Matši avavärav sündis üheksandal minutil, kui väravaeelse puterdamise tulemusel sai enda võrku saadetud palli kirja Uku Kõrre. Vaprus hakkas seejärel Florale korralikult vastu ja kuniks pärast tunniajast mängu kukuti kaitses täielikult kokku: veerandtunniga lõi Flora viis väravat (kaks Sergei Zenjovile, kaks Danil Kuraksinile, üks Rauno Allikule).

Flora peatreener Jürgen Henn jäi tulemusega mõistagi rahule. Jah, väravatega läks aega, aga ega neid mänge, kus avapoolajaga asjad ära otsustatakse, ongi vähe. Tund aega nähti vaeva, et siis hiljem töö vilju nautida.

„Me mängisime lõpuks hea keskendumisega, korralikult. Ei saa öelda, et me oleks kuidagi kergelt seda mängu võtnud. Oli näha, et mängisime lõpuvileni sooviga veel väravaid lüüa,“ sõnas Henn, et tema ei tajunud küll, justkui olnuks mängijad juba mõtetega neljapäevas.

Edasi lugemiseks: