Korvpall

Raske perioodi seljataha jätnud Hermet: vaikselt tuleb rütm ja tunne tagasi, aga vorm pole veel kõige parem 

Eigo Kaljurand, 14. september 2021 00:17

Ehkki Kregor Hermet (paremal) oli Lissaboni Sportingu vastu Kalev/Cramo paremuselt teine punktitooja ja paremuselt teise +/- näitajaga, siis mehe sõnul pole ta mänguvorm kaugeltki ideaalne.

Foto: Martin Ahven

Hoolimata sellest, et Kregor Hermeti eelmise hooaja lõpp läks vigastuste tõttu lörri ja ta ei saanud veel sellel suvelgi korralikult trenni teha, tõusis 24aastane äär 86 : 69 võidumängus Sportingu üle Kalev/Cramo üheks parimaks punktitoojaks. Mees tõdeb, et ta füüsiline seisund läheb päev-päevalt paremaks ning vaikselt hakkab jõudma ühele lainele ka klubi uute ameeriklastega.

„Kindlasti on hea tunne, sest suvi oli ka raske ja üleüldse eelmine hooaeg möödus Covidi tähe all. Ma pole elu maksimumi peal, sest suvel ma viis viie vastu kontakt-trenni ei teinud. Alustasin, kui tulin taas Kalevi juurde, esimesed paar nädalat oli füüsiliselt üsna raske mängukonditsiooni saada,“ rääkis ta meistrite liiga kohtumise järel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.09.2021
GALERII | Kalev/Cramo tegi sammu meistrite liiga põhiturniiri suunas. Nurger: leidsime lahenduse, kuidas agressiivse kaitse vastu mängida
11.08.2021
PÕNEV: Kalev/Cramoga liitub Euroliiga kogemusega skoorimasin

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee