Flora – Nõmme Kalju

19. september 2021, 17:23

Eesti jalgpalli meistriliiga 24. voorus alistas tiitlikaitsja FC Flora koduväljakul tulemusega 2 : 0 Nõmme Kalju. Mõlema värava autoriks oli Rauno Alliku.

Ta jõudis esimest korda sihile 13. minutil. See oli 31aastasele ründajale karjääri 100. tabamuseks meistriliigas. 32. minutil sai Alliku kirja oma teise kolli.

Kaheväravalisse kaotusseisu jäänud Kaljul enam vastata ei õnnestunud. Pisut enne normaalaja lõppu pidi teise kollase kaardi tõttu platsilt lahkuma külalistiimi keskkaitsja Vladimir Avilov.

Väravaküttide edetabelis 14 tabamusega teist kohta hoidev Flora ründaja Rauno Sappinen jälgis täna kohtumist pingilt.

Õhtul toimunud mängus alistas Paide linnameeskond võõrsil tulemusega 5 : 2 Tartu Tammeka. Seejuures lõi külalismeeskond kõik oma väravad avapoolajal, Henri Anier sai kirja kübaratriki.

Tabeli esimesena jätkab FCI Levadia, kes alistas eile tulemusega 3 : 0 Narva Transi. Neil on 23 mänguga koos 61 punkti. Flora on 49 silmaga teisel kohal, ent neil on võrreldes liidriga kolm matši varuks. Kolmas on Paide (49 punkti; 24 kohtumist) ning neljas Kalju (36; 24 kohtumist).