Kristian Kullamäe.

19. september 2021, 22:04

Kullamäe tegi Madridi Reali vastu korraliku esituse, ent koduklubi pidi napi kaotusega leppima

Eesti korvpallikoondislane Kristian Kullamäe viskas Hispaania meistriliiga esimeses voorus võõrsil Madridi Reali vastu kaheksa punkti, ent tema koduklubi San Pablo Burgos pidi leppima 63 : 70 kaotusega. (18:21, 16:15, 18:19, 11:15).

Seejuures juhiti veel viimase veerandaja alguses, ent pealinnaklubi mängijad olid otsustavatel hetkedel kindlamad.

22aastast Kullamäed usaldati platsile 15 minutiks. Lisaks kaheksale silmale kogus ta neli lauapalli ja neli tulemuslikku söötu. Eestlase väljakul viibitud aja jooksul mängis Burgos vastased üle 12 punktiga. Tema meeskonnakaaslane Suleiman Braimoh sai kirja kümme punkti, üleplatsimeheks kerkis Realile 14 silma toonud Adam Hanga.

Järgmisena kohtub Burgos neljapäeval Breoganiga.

Kullamäe mängib Hispaania kõrgliigas esimest hooaega. Mullu tegi ta Palma meeskonnas kaasa sealses esiliigas, kogudes keskmiselt 16,0 punkti mängu kohta.