Jalgpall

Viljandi Tulevik lõpetas peatreeneriga lepingu (1)

Toimetas Eigo Kaljurand, 20. september 2021 18:37

Jaanus Reitel.

Foto: Aldo Luud

Poolte kokkuleppel lõpetasid Viljandi jalgpalliklubi Tulevik ja klubi esindusmeeskonna peatreener Jaanus Reitel töölepingu, peatreeneri ametikohused võtab alates tänasest kuni hooaja lõpuni üle klubi senine spordidirektor Sander Post.

Klubi presidendi Raiko Mutle sõnul sündis kokkulepe ühises arutelus. „Mõlemad pooled, nii Jaanus kui klubi juhtkond mõistsid, et praegusel hetkel on kõigile parem, kui liigume edasi sellisel moel,“ kommenteeris Mutle meeskonna kodulehel. „Läheme lahku sõbralikult ja üksteisele tänulikult. Jaanusele soovin edu uute väljakutsete leidmisel ning tänan teda siiralt meie klubis tehtud töö ja üles näidatud pühendumise eest.“

Klubijuhi sõnul on Sander Posti juhtimisel hooaja lõpusirgele minek loogiline käik. „Meil on võimalik liikuda hooaja lõpule vastu klubis olemas oleva inimesega ning seda otsust ei olnud keeruline teha. Sander on olnud esindusmeeskonna tegemistega ka tänavu lähedalt seotud ning on kõigile tuttav,“ sõnas Mutle.

Jaanus Reitel juhendas Tuleviku esindusmeeskonda sel hooajal 24 Premium liiga kohtumises, millest võideti seitse ja viigistati kaks, mis annab kümne meeskonna seas kaheksanda koha. Tema juhtimisel saavutatud eredamate hetkede hulka tänavusel hooajal jäävad Nõmme Kalju FC lisaajal alistamine Tipneri karika veerandfinaalis ning Tuleviku esimest korda iseseisva klubina karikasarja poolfinaali viimine.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee