WRC

Takamoto Katsuta kõrval istub kolmandat rallit järjest erinev kaardilugeja 

Toimetas Kaspar Koort, 21. september 2021 14:55

Takamoto Katsutal pole tänavu kaardilugejatega vedanud.

Foto: AFP/Scanpix

Autoralli MM-sarjas kokkuvõttes kuuendat kohta hoidev jaapanlane Takamoto Katsuta läheb oktoobri alguses toimuvale Jyväskylä rallile vastu taas uue kaardilugejaga – mis tähendab seda, et kolmel rallil järjest on tema kõrval erinev mees!

Toyotat taltsutava Katsuta probleemid kaardilugejaga said alguse Rally Estonial, kus tema põhipartner Dan Barritt põrutas ühel maandumisel nii tõsiselt selga, et pole sellest siiani taastunud.

Samal teemal

Belgia ralli luges Katsutale legendi Keaton Williams, kuid perekondlikel põhjustel loobus too järgmisest ehk Kreeka rallist, mistõttu ei osalenud seal ka Katsuta. Nüüd on saanud selgeks, et Williams jääb eemale ka Soome rallist ning Katsuta otsustas kaardilugejaks võtta järgmise mehe. Sedapuhku asub jaapnlasele legendi lugema Aaron Johnston, kes oli alles eelmisel nädalal lõpetanud kolm aastat kestnud koostöö Oliver Solbergiga.

„Need on hullud ajad, kõik on juhtunud nii kiirelt,“ kommenteeris Katsuta DirtFishi portaalile. „Rääkisin Aaroniga pärast tema otsust [Solbergiga koostöö lõpetada] ning me teemegi Soomes koostööd. Õigupoolest tegeleme juba praegu legendi koostamisega. Nagu öeldud, käib kõik nii kähku – Hispaania ralli tuleb kohe Soome ralli otsa, nii et pidime langetama kaardilugeja osas otsuse nii kiirelt kui võimalik.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee