Jalgrattasport

Eesti profirattur leidis uue kodutiimi 

Toimetas Kadi Parts, 21. september 2021 17:13

Mihkel Räim.

Foto: Tiina Kõrtsini

Poola kontinentaalmeeskonnas HRE Mazowsze Serce Polski Cycling Team sõitev profirattur Mihkel Räim sõlmis 2022. aasta hooajaks lepingu Hispaania prokontinentaalmeeskonnaga Burgos BH.

„Olen väga õnnelik, et tööandja leidmine uueks hooajaks läks sel korral kergemini kui eelmisel aastal. Burgos BH meekonna näol on rattamaailma mõistes tegemist agressiivse tiimiga, kelle viimane suurim võit jääb küll 2019. aastasse (Vuelta etapivõit), aga kelle janu võitude järele pole kindlasti raugenud, mis on üks põhjus, miks mind ka palgati,“ kommenteeris Räim värsket uudist pressiteates.

„Burgos BH võttis minuga ühendust juba suvel ning pakkusid lepingut juba alates 1. augustist ja ühtlasi osalemist Vueltal. Austusest praeguse tööandja vastu otsustasin sellest võimalusest loobuda ning panustada uuele hooajale. Järgmiselt hooajalt ootan eelkõige head võistluskalendrit ning loodetavasti avaneb tiimil võimalus ka Vueltast osa võtta. Hetkeseisuga on teada, et uus hooaeg toob kaasa palju Hispaania ja Prantsusmaa võidusõite, kuhu peaks kuuluma samuti üks minu lemmik võidusõite Tro-Bro Leon Bretannias. Praegusel hetkel keskendun siiski sellele, et hooaeg võimalikult edukalt lõpetada ja oma tiimile veel punkte koguda,“ lisas eestlane.

Samal teemal

16.08.2021
Tartu Rattamaratonile tuleb Eesti ja Läti paremik, stardis ka Rein Taaramäe ja Kersti Kaljulaid