Foto: Activision Blizzard
Level1.ee 23. september 2021 11:21

„Teine tase“ on Level1.ee iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.

Sten ja Andri mõlgutavad mõtteid. „Diablo II: Resurrected“ on lõpuks ometi ilmunud, ent sellega kaasneb hulgaliselt negatiivseid emotsioone. Kas vaadata Blizzardi skandaalile läbi sõrmede ning nautida mängu või jääb teos seekord siiski poes riiulisse lebama? Lisaks muljed „Call of Duty: Vanguard“ ja „Age of Empires 4“ beetaversioonidest, Nintendo Switchi hindadest ning prantslastest. Muidugi ei saa me üle ega ümber 25. septembril toimuvast MängudeÖÖst!

Kuula saate audioversiooni Spotifyst!

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

:) 23. september 2021 22:29
Ei sellistele inimestele
Ei sellistele mängudele!!!!!!! !! !!!! ! ! 23. september 2021 18:29
Kas tõesti enam midagi muud siia panna pole, kui mingid nõmedad ja mõttetud mängud????!!! Ühtegi tähtsamat uudist ei ole?????? ÜLDSE kohe???? Ja siis kaevatakse ja murtsetakse, et noored ei liigu piisavalt ja ei taha peale arvutimängude enam muud teha???!!!! Ei saa enam nutikatest ja arvutitest eem ale!!!!? ! Ise te ju soodustate seda!!!!!

SISUTURUNDUS