Korvpall

Euroliiga kogemustega peatreener Rapla keerulisest seisust: trennides osaleb vaid neli põhimeeskonna mängijat 

Eigo Kaljurand, 23. september 2021 17:37

„Olin pikki aastaid Hispaania kõrgliigas abitreener ja selle kõrvalt ka kaks aastat Euroliigas. Tahan näha väga jõulist kaitset, kus kõik mängijad oleksid agressiivsed. Kõik head tiimid saavad sealt alguse,“ selgitab oma filosoofiat Rapla peatreener Lluis Riera (paremal).

Foto: Martin Ahven

Raske südamega pere Hispaaniasse jätnud Rapla Avis Utilitase juhendaja Lluis Riera algus uues klubis on keeruline. Meeskonnast käis üle ränk vigastuste laine, mistap on trennides osalenud vaid neli põhimeeskonna mängijat. Varem Euroliiga ja VTB ühisliiga satsides abitreeneri rolli täitnud Riera tunnistab, et töö vastuvõtmist ta ei kahetse, sest see on tema suur võimalus olla peatreener.

„Pole läinud nii nagu lootsin, aga kasutame trennides igapäevaselt meie noori. Praegu on meil trennides kümme mängijat, aga kuus neist on noortemeeskonnast ja vaid neli profid. Kuigi seis on keeruline, siis loodame, et see aitab motiveerida meie noori ja aitab neil areneda,“ tõdeb hooaja eel Rapla Avis Utilitase hispaanlasest peatreener Lluis Riera.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.08.2021
Lips ehitab KK Viimsist ühtset perekonda: teeme seda meie noorte nimel
20.08.2021
Rapla korvpallimeeskonna ja Sa’eed Nelsoni koostöö ei jätku!
03.08.2021
Tartu osaleb Põhja-Euroopa korvpalliliigas, Rapla jääb kõrvale. Karp: „Jälgime, kuidas Pärnu edeneb eurosarjas ja kuidas ENBL käima läheb.“