FCI Levadia.

25. september 2021, 19:46

Levadia tuli kaotusseisust välja ning jätkab vägevat võiduseeriat

FCI Levadia alistas võõral väljakul Tallinna Legioni tulemusega 2 : 1 ning teenis ühtlasi Eesti jalgpalli meistriliigas 12. järjestikuse võidu.

Kodumeeskond pääses 20. minutil Kirill Nesterovi tabamusest juhtima. Üheksa minutit hiljem viigistas Robert Kirss. Teisel poolajal sai 27aastane Levadia mängija kirja oma teise värava, mis tõi meeskonnale ka kolm võidupunkti.

Täna õhtul pidanuks toimuma ka Pärnus sealse Vapruse ja Tartu Tammeka vaheline matš, ent see lükkub edasi, kuna Vapruse meeskonnas tuvastati koroonajuhtum. Jalgpalliliit teatab mängu uue toimumisaja esimesel võimalusel.

24 mängust 21 võitnud Levadia jätkab tabeliliidrina, olles kogunud 64 punkti. Teisel kohal on tiitlikaitsja FC Flora 52 silmaga, ent neil on võrreldes rivaaliga kolm matši varuks.