Lionel Messi (keskel) tiimikaaslastega väravat tähistamas.

29. september 2021, 00:03

BLOGI | Messi avas kauni tabamusega väravaarve, Moldova klubi üllatas Madridi Reali

Jalgpalli meistrite liiga alagrupiturniir teises voorus alistas Pariisi Saint-Germain koduväljakul tulemusega 2 : 0 Manchester City. Kuuel korral maailma parimaks jalgpalluriks valitud Lionel Messi sai oma uue koduklubi eest lõpuks jala valgeks.

PSG viis 8. minutil ette Idrissa Gueye, teisel poolajal duubeldas eduseisu Messi. 34aastase argentiinlase tabamus oli eriti kaunis: ründaja purjetas poolelt väljakult karistusala juurde, mängis Kylian Mbappega kiire seinasöödu ning saatis palli ristnurka niimoodi, et väravavaht ei jõudnud sellele reageeridagi.

Suurüllatusega sai hakkama esimest hooaega meistrite liigas palliv FC Sheriff, kes alistas võõral väljakul sarja rekordilised 13 korda võitnud Madridi Reali. Moldova klubi jätkab kahe kohtumise järel täiseduga.

Tulemused:

Amsterdami Ajax – Istanbuli Besiktas 2 : 0 (17. Berghuis, 43. Haller)

Donetski Šahtar – Milano Inter 0 : 0

Red Bull Leipzig – Club Brugge 1 : 2 (5. Nkunku – 22. Vanaken, 41. Rits)

Pariisi Saint-Germain – Manchester City 2 : 0 (8. Gueye, 74. Messi)

AC Milan – Madridi Atletico 1 : 2 (20. Leao – 84. Griezmann, 90. + 7 Suarez (P)

FC Porto – Liverpool 1 : 5 (74. Taremi – 18., 60. Salah, 45. Mane, 77., 81. Firmino)

Dortmundi Borussia – Lissaboni Sporting 1 : 0 (37. Malen)

Madridi Real – FC Sheriff 1 : 2 (65. Benzema (P) – 25. Jahšibojev, 89. Thill)

23:57

Madridi Atleticole tõi võidu AC Milani üle Luis Suareze seitsmendal üleminutil löödud penalti!

23:56

Madridi Real kaotaski Sheriffile 1 : 2!

23:56

Lõpuvile! PSG alistas City tulemusega 2 : 0

23:51

Tundub ehk uskumatu, aga FC Sheriff on taas Reali vastu juhtima läinud. Sebastien Chill tegi 89. minutil seisuks 2 : 1 ning rebis seejärel särgi seljast, mille eest anti talle kollane kaart.

23:47
23:43
23:42

Madridi Real on vahepeal viigistanud FC Sheriffi vastu. Benzema realiseeris 65. minutil penalti.

23:41
23:38

PSG – Manchester City 2 : 0.

23:36

VÄRAV! Messi esimene PSG eest! Ja milline värav! Kena seinasööt Mbappega ning pall karistusala joonelt ristnurka!

23:32

de Bruyne sai umbes 25 meetrilt löögile. Pall lendas napilt väravast mööda.

23:25

Liverpool juhib Porto vastu 3 : 0. Salah sai äsja kirja oma teise värava.

23:04

Müncheni Bayern kohtub homme Kiievi Dinamoga. Aga aeg teiseks poolajaks!

22:46

Nurgalöögi järel saab City mängija löögile, Donnarumma teeb hea tõrje. Uus nurgalöök.

22:44

Sellest olukorrast ei sündinud enne väravat.

22:42

Neymar on käinud sügavamalt palli küsimas, kuid pole rünnakutel eriti midagi korda saatnud. Messi on teinud paar head söötu, ent tundub, et täiesti mugavalt ta end veel ei tunne. Mitmel korral on argentiinlaselt pall kerge vaevaga ära võetud.

22:41

PSG ründajatest on seni kõige silmatorkavam olnud Mbappe. 22aastane prantslane murdis taas City kaitsjatest läbi ning saatis ohtliku ja terava palli väravaesisele, kuid ükski meeskonnakaaslane selleni ei jõudnud.

22:39

Praegu käib ka Dortmundi ja Sportingu vaheline matš. Seal on seis 35 minuti järel 1 : 0. Dortmundi eest ei tee kaasa imemees Erling Haaland, kes on vigastatud. Küll aga sai ta täna mulluse hooaja parimale väravakütile mõeldud auhinna kätte: