Tarekeyi Andrew Edogi (4).

29. september 2021, 22:59

KAHJU! Pärnu tuli suurest kaotusseisust välja, kuid pidi lõpuks siiski Iisraeli klubi nappi paremust tunnistama

Kui eile suutis Pärnu Sadama korvpalliklubi FIBA Europe Cupi kvalifikatsiooni avaringis tulla suurest kaotusseisust välja ning alistada Viini GGMT, siis täna jäi poolfinaalis sellest Iisraeli klubi Ness Ziona Ironi vastu napilt puudu.

Pärnu oli poolajapausi järel 29 : 45 taga, kuid suutis viimasel veerandajal viigiseisuni jõuda. Otsustavatel hetkedel olid külalismeeskonna mängijad märksa kindlamad ning võtsid skooriga 86 : 82 võidu.

Kasey Hill tõi Pärnule üleplatsimehena 22 punkti. Andris Misters lisas 17 ja Robert Valge 15 silma. Võitjate tulemuslikem oli 19 punktiga Diante Garrett.

Eile oli Pärnu kodusel kvalifikatsiooniturniiril alistanud tulemusega 72 : 67 Viini GGMT.

Europe Cupi põhiturniirile pääseb vaid kvalifikatsiooni võitja. Finaalis kohtub tiitlikaitsja Ness Ziona Iron täna Küprose tiimi Keravnose 70:58 alistanud Portugali klubi Porto.