Flora mängijad tänavad Belgradis publikut.

1. oktoober 2021, 01:19

7 VÕTIT | Flora püsis mängus veerand tundi, kuid siis tegi Liverpoolis karastunud Serbia pallivõlur sotid selgeks

Eesti valitsev meister FC Flora sai konverentsiliiga alagrupiturniiri teises matšis teise kaotuse, kui võõrsil kaotati 0 : 2 Belgradi Partizanile. Õhtut varjutas Markkus Seppiku murule vajumine, kui mänguseisaku järel viidi keskkaitsja staadionilt minema kiirabiautoga. Õhtuleht võtab kohtumise kokku seitsme võtmeküsimuse abil.

„Seppiku seisund on stabiilne, aga tehakse lisauuringuid. Alguses oli räme hoop, kartsin isiklikult sama, mis EMil,“ vihjas Flora meediaspetsialist Rünno Mahl suvel Christian Erikseniga juhtunule. Kuid esimeste teadete järgi on 69. minutil murule vajunud ja sealt kiirabiautosse tõstetud Seppiku seis stabiilne ja millegi nii hullu kui südamerabandusega tegu polnud. Noort keskkaitsjat tabanud häda ja selle tõsidus peaks täpsemalt selguma reedel. Kuid nüüd mängu enda juurde…