Spordivaria

Tunnustatud Eesti treeneri suhtes alustati kriminaalmenetlus (13)

LISA KOMMENTAAR

usume veerpalu 8. oktoober 2021 22:21
mina usun veerpalu ja otto-triinu
kunagi ammu 8. oktoober 2021 19:02
Kunagi väga ammu käisin ma majavalitsuse juures toimivas tantsuringis. Meil oli hästi kuri tantsuõpetaja. Kui õiget poosi kohe ei võtnud, siis oli tal pikk joonlaud ja sellega ta siis puudutas su põlve või küünarnukki. Me ikka kartsime teda ja püüdsime korralikult tantsida. Mõni krõbe sõna tuli ka. Treeningus oli raske, aga meid kutsuti esinema ja see tantsurõõm oli tohutu. Nüüd, aastaid hiljem olen tänulik, et ta meiega nii range oli. Liiga lihtsalt mõistame inimesi süüdi ...
Uskumatu!!!! 9. oktoober 2021 19:52
Need 2 juhtumit pole üldse võrreldavad!! Täiesti erinevad!!! Suur vahe on, kas puudutada kergelt põlvi või lüüa ootamatult selja tagant rusikaga!!!! Miks te aru ei saa?
Arusaamatu!!!! 9. oktoober 2021 19:54
Miks te aru ei saa, et need on 2 täiesti, erinevat juhtumit???? Kuidas teile meeldiks, kui keegi teid ootamatult selja tagant lööb? Rusikaga!!!!
8. oktoober 2021 14:36
This honest man have way more support than this ridiculous WOKE movement in Est. You are barking on a wrong tree. Wakey wakey eggs and bakey idiots
8. oktoober 2021 14:25
You WOKE animal, can you imagine what will happen to your psyche when you send your child to train boxing
Jüri 8. oktoober 2021 14:03
Kui treener on seda ametit pidanud taoliste probleemideta kümneid aastaid, siis tõenäolisemalt see laps või tema vanemad erilised pehmod. Ja tõesti - pehmod peaks ikka muude aladega tegelama.
lillevari 8. oktoober 2021 14:01
Nyyd lopuks see woke idiootsus on Eesti ka joudnud. Rahva arvamust dikteerib The Movement of Idiods
maamiis 7. oktoober 2021 21:54
mingi lumehelbekesest emme ei saanud aru mis trenni lapsukse pani ja nüüd kisa lahti! Pannud oma tibuke lilleseadesse siis!
Kas ainult vägivallaga?! 7. oktoober 2021 22:28
Kas sa õigustad vägivaldse käitumist lapse vastu!? Uskumatu!!! Egas sellepärast pea veel kätega "rääkima", kui kohe ei rea geeri!!!! Selleks on inimesel SUU olemas!!! Julge tüdruk, et sellisesse trenni üldse soovis minna!!! Aga treener ongi ilmselt selline mees kes AINULT kätega "räägib". Või. koguni rusikatega! Kas kodus samuti?
Ei usu teda!!!!! 7. oktoober 2021 19:37
Mina usun küll, et kasutas vägivalda! Kui ta väidab vastupidist, siis ilmselgelt kardab karistust ja vangiminekut!! Mees kardab tõsiselt selliste asjade eest pead ei paitata! Mingi karistuse on ta kindlalt ära teeninud, eriti alaealise suhtes vägivallatsemises!!!!
Odin 7. oktoober 2021 20:25
Sa oled kindalsti siiani ka seda meelt, et Aivar Mäe oli süüdi. Paluks mõelda kord ka sellele, millised tagajärjed võivad olla inimestel (a la Aivar Mäe ja Riho Rannikmaa ning teised ...) kes asja eest teist taga sattuvad meedia huviorbiiti ning keda tambitakse mutta ka selle eest, mida nad tegelikult korda pole saatnud. Üheks lihtsaks materdamise põhjuseks võib olla üksnes asjaolu, et jäi kellegile ette või lihtsalt ei meeldi ja punkt. See, et nad mõistetakse võibolla õigeks ei huvita hiljem enam kedagi!
.... käituks, et lapseohtu tüdrukut lööks! 7. oktoober 2021 22:43
Siin on suur vahe, mida sa ei.oska või ei taha tunnistada ja märgata!! Esiteks---Aivar Mäe ei kasutanud RUSIKAT kellegile löömiseks ja teiseks---kannata nü oli Täiskasvanud naine, mitte noor lapseohtu tüdruk!!!!!! See on VÄGA oluline erisus!!!! Ja kolmandaks----ma tõesti. EI USU, et Mäe sellist asja tegi!!!! Samas ei saa KÕIKI mehi ühtmoodi õigustada!!!! Treener on tugev mees ja tema rusikahoop tekita s ilmselt tõesti tüdrukule kannatusi, sest ei saa võrrelda täiskasvanud mehe ja noore koolilapse jõudu!!!See on võimatu!!! Aivar Mäe on kunstiinimene ja tema vaevalt sedasi..