KOOLIPOISIMATEMAATIKA: Eesti vutikoondisel on kohustus Wales kotti panna! „Oleme jahis tagasi!“

Viljar Voog, 9. oktoober 2021 09:12

VÕIT KÄES! Nüüd tuleb kolm järgmist matši ka veel võita ja ongi play-offi pääs ilmselt tehtud.

Häberli sai olla positiivselt meelestatud, sest lisaks Eesti 2 : 0 võidule Valgevene üle lõppes ka E-alagrupi teine matš õige tulemusega: Tšehhi ja Walesi meeskonnad tegid Prahas 2 : 2 viigi. Esimesena sahistas võrku Walesi kapten Aaron Ramsey, kuid võõrustajate viigivärav sündis vähem kui kaks minutit hiljem Jakub Peseki jalast. Teise poolaja alustuseks lasi väravavaht Danny Ward lohakusest sisse Ramsey tagasisöödu, kuid Leeds Unitedi mängumees Daniel James vormistas lõpptulemuse.

Häberli: „Kui me arvutada oskame – nagu koolis õpetati – siis saavad kõik aru, et oli väga oluline, et nad viigi tegid. Oleme jahis tagasi!“

Edasi lugemiseks:

08.10.2021
GALERII | VALGEVENE SURUTI VASTU MURU: teise poolaja väravad tõid Eestile kindla võidu. Ülirõõmus Häberli: see on igal juhul olnud Eesti jalgpallile fantastiline aasta!
08.10.2021
BLOGI | SEE ON VÕIT! Eesti pääses Valgevene alistamisega valiksarjas viimaselt kohalt