Georg Gross.

Auto-Moto uudised
9. oktoober 2021, 17:30

FOTO | Saaremaa ralli võitis Gross, Linnamäe tegi suure avarii (2)

Eesti rallimeistrivõistluste viimase etapina kavas olnud legendaarse, juba 54. korda toimunud Saaremaa ralli võitsid Georg Gross ja Raigo Mõlder.

Ford Fiesta WRCga kihutanud tandem edestas kokkuvõttes Ken Torni ja Kauri Pannast 22,3 sekundiga. Kolmanda koha saavutasid Robert Virves ja Aleks Lesk (+58,0).

Gross ja Mõlder juhtisid rallit algusest peale ning võitsid 14 kiiruskatsest kaheksa.

Parimate tulemused (allikas: ewrc-results.com).

Georg Linnamäe tegi koos Volodõmõr Korsiaga seitsmendal kiiruskatsel suure avarii, mistõttu tuli katse ka korraks seisma panna. Rallimeestega on kõik korras, aga sama ei saa öelda nende Polo kohta.

Linnamäe lööb tänavu kaasa ka autoralli MM-etappidel, kus WRC2 arvestuses hoiab 36 punktiga 10. kohta. Parim tulemus pärineb Kreeka rallilt, kus koos kaardilugeja James Morganiga lõpetati klassis neljanda kohaga. Möödunud nädalal Soomes oldi viiendad. Järgmine MM-start on kavas tuleval nädalavahetusel Kataloonias.