FCI Levadia.

9. oktoober 2021, 18:26

Levadia purustas Pärnu ning kindlustas liigas liidrikohta

FCI Levadia alistas täna Eesti meistriliigas jalgpalliliidu TNTK väljakul Pärnu vapruse tulemusega 5 : 0.

Esimesena jõudis sihile Zakaria Beglarišvili, kes realiseeris üheksandal minutil penalti. Pisut hiljem duubeldas Levadia eduseisu Karl Rudolf Õigus. Teise poolaja alguses tegi Amir Natkho seisuks 3 : 0, kaks minutit hiljem sai jala valgeks Hannes Anier ning lõppseisu vormistas avavärava autor Beglarišvili.

Võidumeeskonna eest ei teinud Karl Andre Vallner, Bogdan Vaštšuk ja Robert Kirss, kes on Eesti koondise juures.

Levadial on meistriliigas käsil 13 mängu pikkune võiduseeria. Viimati saadi kaotus 19. mail, kui jäädi tiitlikaitsjale FC Florale alla tulemusega 2 : 4.

Tänavu on Levadia kindel tabeliliider, olles 25 mängust võitnud 22. Neil on koos 67 silma. Järgneb Flora 56 punktiga, ent neil on võrreldes rivaaliga kolm matši varuks. Paide linnameeskond (26 mängu) on kolmas 52 silmaga ning Nõmme Kalju neljas (26 mängu, 40 punkti). Pärnu on kümne meeskonna seas üheksandal kohal 15 punktiga.