Sellisest asendist viis Kieffer Moore Walesi juhtima.

11. oktoober 2021, 21:37

BLOGI | Kõvasti viigiväravat taga ajanud Eesti pidi tunnistama Walesi nappi paremust (1)

Eesti rahvuskoondis pidas esmaspäeval oma aasta viimase kodumängu, kui Walesile alistuti Kieffer Moore'i 12. minuti värava järel 0:1.

Novembris ootavad Eesti koondist ees välismängud Belgia ja Tšehhi vastu.

23:36

KÕIK! Eesti pidi tunnistama koduplatsil Walesi 0:1 paremust, kuigi tere teine poolaeg jahiti aktiivselt viigiväravat.

23:35

Kahjuks vist ei tule seda viigiväravat ära. Paskotši pani palli värava taha ning Danny Ward ei kiirusta liigselt palli mängupanemisega.

23:31

NELI ÜLEMINUTIT!

23:29

Kirss proovis väga kavalalt Poomi tsenderduse läbi lasta, aga kahjuks lendas see meetri jagu tagapostist mööda. 87 minutit on mängitud.

23:27

Eesti vutisõbrad pole viimasel ajal kohtuniku tegutsemisega üldse rahul. Saadetakse härra Sandro Schrärerit kogu aeg ühte pimedasse kohta.

23:23

Eestil kolm vahetust korraga: Sorga, Käit ja Zenjov ära. Kirss, Vaštšuk ja Kallaste mängu. Sellega on Eestil vahetused tehtud. Sinjavski on nüüd paremkaitses, Ojamaa ja Kirss ees ning Kallaste vasakul.

23:19

Vlasi Sinjavski oli viigiväravale lähedal, kui ta endale iseloomulikult tagumist ristnurka otsis. Danny Ward veel päästab Walesi.

23:18

76. minut käib ja Mattias Käit sai viimase hoiatuse. Järgmine viga on teine kollane.

23:17
23:17

Taijo Teniste puhkama, Henrik Ojamaa mängu. Eesti on vahetanud nüüd mõlemat äärekaitsjat ja mõlemal puhul toonud kaitsja asemele ründaja.

23:15

Taijo Teniste küsis karistusalas penaltit, aga ei andnud ei Šveitsi kohtunik ega VAR.

23:13

Eesti jahib üsna aktiivselt viigiväravat, initsiatiiv püsib meie käes, aga viimane lihv jääb kogu aeg tegemata.

23:12

Kõvasti Eesti kaitsjatega võidelnud Kieffer Moore puhkama, Mark Harris tema asemele.

23:05

Walesi kaitsjad nüüd eksisid, aga Käit ei suutnud heast positsioonist palli väravavahist mööda saata. Konkreetselt Danny Wardile sülle.

Ennist Kuusega kraagelnud Kieffer Moore sai mõnikümmend sekundit hiljem kollase.

23:02

Tänasel mängul on 5118 pealtvaatajat.

23:01

Moore tegi küll vea, aga Kuusk sai jätkuolukorra eest kollase. Belgia (ja Lukaku) vastu ta mängida ei saa.

22:59

Kollasega Käit tegi päris korraliku vea, aga õnneks teist kaarti veel ei tulnud.

Artur Pikk välja, Valgevene vastu supermängu teinud Vlasi Sinjavski mängu. Ründavamaks!

22:56

Käit võttis paremal äärel teravusega ette ja sai Sorba Thomasele kollase kaardi.

22:52

Poomilt fantastiline karistuslöök, aga Sorga pani selle peaga napilt üle lati! Teine poolaeg on alanud üsna hästi.