Walesi koondis ei suutnud Eestit üleliigselt kollitada, aga ühest tööõnnetusest piisas.

11. oktoober 2021, 23:36

„Kostja, ole 136 korda tänatud!“ teatas Eesti vutifännide iga koondisemäng uuendatav plagu Lilleküla staadionil. Kahjuks jäi 136. mäng sinises särgis meie keskväljamootoril ootamatult pidamata. Wales näitas järgmised 45 minutit väga täpselt, kui väga meie koondis jätkuvalt 37aastase Vassiljevi peale loodab. Ja siis näitasid eestlased 45 minutit, et saab ka maestrota. Kahjuks ei kajastunud see aga tablool, kuhu jäi 0 : 1.

Eesti jalgpallikoondise peatreener Thomas Häberli sõnas enne MM-valikmängu Walesiga, et soovib võrreldes Valgevene lahinguga muuta vaid seda, et väljakul oleks rohkem kogemusi, sest külalised karistavad ära iga eksimuse. Ometi kaotas ta juba enne avavilet soojendusvigastusele kõige kogenuma mehe, koondise kapteni ja pahatihti ka võtmemängija Vassiljevi.